Post 1
Kaiser

Pomalé plynutie ticha

Prišiel čas na ďalšiu aktualizáciu. V minulom roku som oznámil niekoľko noviniek a potom som si musel dať pauzu.

Uplynulá doba bola turbulentná. Ako sa hovorí, keď sa darí, tak poriadne, čím by som nahradil spojenie, “Na posratého aj hajzel padne”. Najprv sa stali zmeny v súkromnom živote, ktorý sa tak stal súkromnejším, potom sa rozhodol odísť do večných lovíšť aj displej na notebooku. Poviete si výhovorka. Veď máš aj stolový počítač. pravda je taká že môj laptop je môj životný partner číslo dva. Vypĺňa nielen moje hluché miesta, nahrádza mi svojou flexibilitou  spoločníka, s ktorým môžeme tvoriť vo vzájomnom súzvuku. Bez neho som ostal naozaj nahraný. 

Zajtra máme 20. marec a musím sa pochváliť. Spoločne s editorom sme stihli zimný deadline. Bez časového tlaku, či iných nervov, napriek tomu, že ani jednému z nás nefunguje dodržiavanie akýchkoľvek harmonogramov. 

S radosťou však chcem oznámiť že Xenoforming – Reedícia je na svete a prvá kapitola, spoločne s prológom je prístupná online už dnes. Ďalšie kapitoly vám budem prinášať s krátkym odstupom. Radi by sme po ukončení online vydania vydali tlačenú reedíciu v slovenčine a ak budú pri nás stáť všetci svätí, tak aj v angličtine. 

Okrem toho pracujem na dokončení druhej knihy. Mimo série Xenoforming. Toto jednorázové dielo sa pokúsim vydať čo najskôr, aj keď moje trampoty s laptopom mi prácu naozaj neuľahčujú. Verím, že sa to podarí už v prvej polovici tohto roka, ak mi to pracovné povinnosti dovolia.  Vyzerá to tak, že toto dielo bude v angličtine. Ak sa podarí, online verzia by mohla byť aj v našom jazyku.  

Po dokončení týchto dvoch projektov sa opäť pustím do práce na Xenoforming – druhý diel. Ak všetko pôjde ako má, rád by som ju stihol dokončiť ešte v tomto roku. Sľubovať však nebudem, lebo ako som v úvode naznačil…

V neposlednom rade som sa opäť vrátil k pravidelne nepravidelnému blogovaniu. Ak máte radi moje táranie, nedávno som navštívil a zhodnotil reštauráciu z relácie “Na Nože”. Článok nájdete na mojom blogu priamo TU.

Keďže ide o krátky formát, pokúsim sa mu dať väčšiu pravidelnosť ako dávam týmto aktualizáciám.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Where to buy

Amazon US
Amazon UK
Amazon DE
Amazon FR
Amazon PL

Amazon DE currently offers cheapest delivery to Slovakia – in EUR

If you cant see the link for your local amazon site, look up the title there, it should be listed there.