Post 1
Kaiser

Plán do budúcnosti

Po úspešnom spustení mojej novej webovej stránky, verzia 3.0, je čas na aktualizáciu.

V najbližších mesiacoch nás čaká niekoľko udalostí.

V prvom rade, vydanie novej knihy.

Najskôr bude k dispozícii tu, na mojej webovej stránke a to zadarmo. Je to úplne nový príbeh mimo sveta Xenoforming.

Rozhodol som sa najprv pre tento titul, aby som sa zlepšil v niektorých svojich spisovateľských nedostatkoch a tiež aby som sa trochu motivoval. Naozaj som na chvíľu potreboval zmenu.

Spomínaná kniha bude vychádzať postupne. Začneme Anglickým vydaním a to jednou kapitolou týždenne. Po skončení týždenných vydaní na ňu dám druhý náhľad, pravdepodobne opravím niektoré chyby, ktoré som prehliadol, a potom prejdeme na tlačenú verziu na Amazone pre každého, kto by si chcel knihu pridať do svojej zbierky. To je posledný krok, jednoducho preto, že príprava knihy do tlače stojí peniaze a zaberie veľa času a ja by som chcel, aby bola kniha k dispozícii verejnosti čo najskôr. Slovenská verzia knihy bude vydaná podobným spôsobom, len neviem povedať, v akom časovom rozpätí. Keďže Amazon neponúka slovenský výtlačok, vydanie tlačenej, lokalizovanej verzie môže trvať trochu dlhšie.

Po dokončení tohto titulu sa chystá niekoľko zaujímavých noviniek týkajúcich sa Xenoformingu. Teraz nebudem nič spoilerovať, ale všetko sa včas dozviete v ten správny čas.

A nakoniec, po tom, čo sa toto všetko dostane na verejnosť, už mám plány na ďalší titul, ktorý je už dlhší čas v mojej dielni. Jeho vydanie bude prebiehať podobne ako vydanie predchádzajúceho titulu, s jedným malým rozdielom. Najskôr vydám Slovenskú verziu a po jej dokončení vydám Anglickú verziu. Všetko bude, samozrejme, dostupné zadarmo na tejto stránke.

Dúfam, že to uspokojí ľudí, ktorí chceli odo mňa vidieť viac. Zostaňte naladení na ďalšie novinky.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Where to buy

Amazon US
Amazon UK
Amazon DE
Amazon FR
Amazon PL

Amazon DE currently offers cheapest delivery to Slovakia – in EUR

If you cant see the link for your local amazon site, look up the title there, it should be listed there.